Select Page

Bent trys PSO tyrėjai, dalyvaujantys COVID-19 tyrime, siejami su Kinijos institucijomis

Transkribuotas tekstas:

Šią savaitę Pasaulio sveikatos organizacija paskelbė atlikto tyrimo apie Covid-19 viruso ištakas, kuris gėdingai neadekvatus. Tyrimas buvo tikra nesėkmė, nes nepavyko išsiaiškinti nieko, kadangi Kinijos institucijos neatskleidė svarbiausių duomenų. Uhano virusologijos institutas nesuteikė galimybės peržiūrėti įrašų dokumentuose ir duomenų apie pirmuosius 70 užsikrėtusių asmenų, nesuteikė jokios informacijos apie nulinį pacientą, tačiau suteikė galimybę Kinijos propaganda spekuliuoti, kad Covid-19 į Uhano provinciją pateko per šaldytus maisto produktus. Paaiškėjus visai šiai informacijai, manau verta pasidomėti žmonėmis, kurie vykdė šį tyrimą. Didžiosios Britanijos dienraštis „The Daily Mail“ praėjusiais metais pranešė, kad PSO leido Kinijai patikrinti mokslininkus, kurie dalyvavo šiame PSO tyrime. Dabar „Sky news“ išsiaiškino, kad trys tyrėjai anksčiau turėjo ryšių su Kinijos institucijomis. Misijos vadovas Dr. Peter Ben Embarek anksčiau konsultavo Kinijos valdžią, dirbo PSO Kinijos biure, kur „Kinijos vyriausybei teikė politines ir technines konsultacijas maisto saugos ir maistinės vertės klausimais“. 2017 m. jam  taip pat buvo įteiktas Kinijos valdžios apdovanojimas.

Čia jis antras dešinėje, Kinijos maisto mokslo ir technologijos instituto apdovanojimo už mokslinę dvasią įteikimo metu, o šalia kita PSO narė Dr. Marion Coopens, kuri 2008 m. buvo paskirta Guangdongo provincijos ligų kontrolės ir prevencijos centro moksline patarėja. Akivaizdu, kad jai atrodo, kad kitoms valstybėms nėra reikalo nepriklausoma tikrinti Kinijos pateikiamus duomenis. Pažvelkite į šį įrašą Twitteryje, kur ji pasidalino, informacija, kad JAV nepatvirtins PSO tyrimo išvadų jų prieš tai nepatikrinusios. Žinoma, kad JAV neturėtų tvirtinti nepatikrintų išvadų, tačiau ji apie tai apsisakė štai taip „Žinoma, nereikia laukti ataskaitos“. Taigi, tai jau du tyrėjai, susiję su Kinijos institucijomis, tačiau yra ir trečiasis ­– Peter Daszak. Peteris yra organizacijos „EcoHealth Alliance“ prezidentas. Organizacija yra gavusi milijonus dolerių koronavirusams tirti, dažnai tas finansavimas buvo suteikiamas bendradarbiaujant kartu  su kitais Uhano virusologijos instituto mokslininkais, kur jis pats yra išdirbęs 15 metų.

Būtent toje pačioje laboratorijoje, kuri turėtų nepriklausomai atlikti tyrimą. Dar vienas įrašas Twitteryje 2018 m., kuriame Peteris pasakojo apie savo darbą su Xi Xengli ir Lin For Wang iš Uhano instituto ir teigė, kad kartu ištyrė 5370 šikšnosparnių. Tik priminsiu, kokie pavojingi buvo kai kurie Uhano virusologijos instituto atliekami moksliniai tyrimai. Išsitraukime citatą iš šikšnosparnių koronavirusų mokslinio tyrimo, kurį atliko Ralph Barrack iš Kalifornijos Universiteto kartu su Xi Shizengli, kuris buvo paskelbtas 2015 m. leidinyje „Gamtos medicina“. Teigiama, kad jų atliktas tyrimas negali paneigti, kad atlikti funkciniai darbai iš tiesų galėjo sukurti daugiau mirtinų virusų. Pareiškime teigiama: „Mes tvirtai smerkiame […] oi, atsiprašau, čia ne tas paveikslėlis, tikiuosi netrukus rasime reikiamą, atrodo, kad šiuo metu jo neturime, tai perskaitysiu Jums citatą…“  Na jame teigiama, kad kuriant naujas politikos gaires, galimybės pasirengti ir sušvelninti būsimus protrūkius turi atverti rizika sukurti dar pavojingesnių patogenų. Ateityje svarbu apsvarstyti šių tyrimų metu gautų duomenų vertę ir ar šios chimerinių virusų tipų studijos užtikrina tolimesnį jų tyrinėjimą lyginant su iš to kylančiomis grėsmėmis. Taigi, reikėtų aiškiai pasakyti, kad Uhano virusologijos institutas atliko genetines koronavirusų manipuliacijas, kad paverstų juos dar pavojingesniais ir sukurtų naujas, mirtinas šių virusų atmainas. Dar prieš prasidedant Covid-19 protrūkiui, JAV suspendavo finansavimą Uhano virusologijos institutui, o tai turėjo įtakos P. Daszak organizacijai „EcoHealth Alliance“. JAV taip pat paprašė, kad „EcoHealth“ suorganizuotų JAV federaliniams pareigūnams galimybę patikrinti Uhano virusologijos institutą. Jo taip pat buvo paprašyta gauti SARS COVID mėginio pavyzdį, iš kurio būtų galima nustatyti viruso genetinę seką, tačiau interviu gamtos leidiniui P. Daszak teigė, kad tokie reikalavimai žiaurūs, absurdiški ir viršija jo kompetenciją. Neabejotinai čia kalbame mažiausiai apie interesų konfliktą, kai tas pats žmogus buvo grupės, tyrusios, ar virusas galėjo „nutekėti“ iš laboratorijos, narys ir tuo pat metu buvo dirbęs 15 metų su asmenimis, kurių atžvilgiu pradėtas tyrimas.

Tačiau faktas, kad Peteriui net nereikėjo jokio koronaviruso ir jo kilmės tyrimo, nes jis nuo pat pradžių žinojo, kad šis virusas buvo perduotas gyvūnų ir buvo gamtinės kilmės. O dar prieš pradedant bet kokį tyrimą, prieš išsiaiškinant faktus teigti, kad jis galbūt „nutekėjo“ (išplito) iš laboratorijos, tebuvo sąmokslas. Mes žinome, kad jis taip manė, dėl to, kad jis parašė laišką, sudarytą iš 466 puslapių elektroninių laiškų, kuriuos paskelbė informavimo laisvės grupė JAV. Po akimirkos, kalbėsiuosi su šios grupės vadovu Gary Ruskin. Tame laiške, kurio pirmąjį juodraštį parašė Peter Dazsek, teigiama, kad teigti jog COVID-19 nėra natūralios kilmės buvo sąmokslas. O štai paveikslėlis, kurį bandžiau Jums parodyti prieš kurį laiką, taigi tikiuosi dabar pavyks jį parodyti, taigi tame laiške teigiama, kad Peter Dazsek paprašė 27 mokslininkų jį pasirašyti ir jis buvo publikuotas „The Lancet“ medicinos leidinyje, tai buvo praėjusių metų vasario 6 d. dar prieš įvedant kokius nors pasaulinius draudimus keliauti, dar gerokai iki to, kol visi suprato, koks pavojingas šis virusas. Peter Dazsek nusprendė pasitelkti 27 mokslininkus, kad jie pasirašytų laišką, kuriame teigiama, kad sakyti jog virusas buvo sukurtas laboratorijoje buvo sąmokslas. Štai kas rašoma laiške: „Turime laikytis kartu, kad griežtai pasmerktume sąmokslo teorijas, kuriomis bandoma įrodyti, kad COVID-19 nėra natūralios kilmės. Sąmokslo teorijos tik sėja baimę, skatina gandus ir klaidingus įsitikinimus, kurie kelia grėsmę mūsų pasauliniam bendradarbiavimui kovoje su šiuo virusu.“ Taigi žmogus, kuris buvo pasiųstas nepriklausomai tirti šio viruso kilmės, jau buvo dėl visko apsisprendęs dar vasario mėnesį, tiksliau praėjusių metų vasario 6 d. Jau neminint to, kad organizacija „EcoHealth Alliance“, kurios prezidentu jis yra, gauna milijonus dolerių darbui su šikšnosparnių koronavirusais, dažnai atliekant jų genetines manipuliacijas. 15 metų, kaip jau sakiau, Uhano virusologijos institute. Tik dabar dėl to, kad JAV informacijos laisvės grupei pavyko gauti šį laišką, turime informacijos, kad Peter Dazsek buvo tas asmuo, paskelbęs minėtą pareiškimą, 400 puslapių. Tačiau „EcoHealth Alliance“ dabar blokuoja bet kokios papildomos informacijos atskleidimą, bet kokio jų susirašinėjimo su Uhano virusologijos institutu paskelbimą. Teisės žinoti grupės vadovas Gary Ruskin ėmėsi teisinių veiksmų, padavė į teismą organizaciją, siekdamas gauti informaciją apie „EcoHealth Alliance“ susirašinėjimą su Uhano mokslininkais.

About The Author