Select Page

BŪK INFORMUOTAS: 10 pagrindinių dalykų, kuriuos privalai žinoti apie COVID-19 vakcinas

1. VAKCINŲ GAMINTOJAMS NETAIKOMA ATSAKOMYBĖ

Vakcinų gamintojai nesuinteresuoti užtikrinti maksimalaus savo vakcinų saugumo. 1986 m. Nacionalinis įstatymas dėl galimos skiepų žalos vaikams nustatė, o Visuomenės pasirengimo ekstremalioms situacijoms (PREP) įstatymas įtvirtino, kad vakcinų gamintojai negali būti teisiami – net ir nustačius jų didelį aplaidumą.

https://www.congress.gov/bill/99th-congress/house-bill/5546 https://www.phe.gov/Preparedness/legal/prepact/Pages/default.aspx

2. VAKCINŲ KOMPANIJŲ PRAEITYJE DAUGYBĖ NUSIKALTIMŲ

Vakcinų gamintojai yra sumokėję dešimtis milijardų dolerių už padarytus nusikaltimus, įskaitant sukčiavimą ir Melagingų pareiškimų įstatymo (angl. False Claims Act) pažeidimą, kai kompanijos žinojo, kad jų preparatai gali sukelti žalą sveikatai ir mirtį (prisiminkime „Vioxx“, opioidus ir kt.). Jei kompanijos sąmoningai į rinką pateikė kenksmingus preparatus, nepaisydamos to, kad už tai gali būti paduotos į teismą, kaip galime tikėtis, kad jos pagamino saugias vakcinas, ypač žinant, kad iš vakcinų gamintojų nereikalaujama prisiimti atsakomybės ir kad klinikiniai tyrimai buvo atlikti paskubomis?

https://violationtracker.goodjobsfirst.org/industry/pharmaceuticals

3. ANKSTESNI MĖGINIMAI PAGAMINTI PANAŠIAS VAKCINAS ŽLUGO

Viename tyrime paskiepyti kūdikiai, susidūrę su natūraliu respiraciniu sincitiniu virusu (RSV), susirgo daug sunkiau nei negavusieji vakcinos, o 80 % paskiepytų kūdikių prireikė gydymo ligoninėje. Du iš jų mirė. Vėliau atlikti tyrimai su gyvūnais parodė, kad gyvūnams po vakcinacijos užsikrėtus realiu virusu, jie sirgdavo labai sunkiai. Daugelis neišgyveno. Šis reiškinys vadinamas „nuo antikūnų priklausomu infekcijos sustiprinimu“ (ADE, angl. Antibody Dependent Enhancement).

https://www.nature.com/articles/s41579-020-00462-y#Sec11

4. NĖRA ATLIKTA ILGALAIKIŲ COVID VAKCINŲ SAUGUMO TYRIMŲ

Neįmanoma nustatyti šių eksperimentinių vakcinų poveikio žmonėms vidutinės trukmės ir ilgalaikiu laikotarpiu. Ne visa vakcinų sukelta žala sveikatai pasireiškia iš karto. Be to, kadangi visos dabartinės COVID vakcinos teturi „leidimo naudoti skubos tvarka“ (angl. Emergency Use Authorization) statusą, federalinėje ir tarptautinėje teisėje įtvirtintos privalomo skiepijimo nuostatos negali būti taikomos.

https://www.fda.gov/emergency-preparedness-and-response/mcm-legal-regulatory-and-policy-framework/emergency-use-authorization

5. SUNKIOS NEPAGEIDAUJAMOS REAKCIJOS Į VAKCINAS REALIOS, NORS PRANEŠAMA NE APIE VISAS

Iki 2021 m. balandžio 1 d. Pranešimo apie vakcinų sukeltus nepageidaujamus reiškinius sistemoje (VAERS, angl. Vaccine Adverse Events Reporting System) pranešta apie 55 869 po skiepijimo COVID vakcinomis pasireiškusius nepageidaujamus reiškinius, įskaitant 2 342 mirties atvejus. Harvarde atliktas vyriausybės finansuotas tyrimas parodė, kad nacionalinėje VAERS registruojama mažiau nei 1 % visų nepageidaujamų reakcijų į vakcinas.

https://digital.ahrq.gov/sites/default/files/docs/publication/r18hs017045-lazarus-final-report-2011.pdf https://www.medalerts.org/vaersdb/findfield.php?TABLE=ON&GROUP1=CAT&EVENTS=ON&VAX=COVID19 https://www.medalerts.org/vaersdb/findfield.php?TABLE=ON&GROUP1=AGE&EVENTS=ON&VAX=COVID19&DIED=Yes

6. COVID VAKCINOS NESUSTABDO PERDAVIMO

Remiantis medžiaga, kuri buvo pateikta Maisto ir vaistų administracijai (MVA), prašant išduoti „leidimą naudoti skubos tvarka“, COVID vakcinų klinikinių tyrimų planuose buvo numatyta įvertinti, ar vakcina sumažina simptomus, o ne ar ji sustabdo perdavimą.

https://www.fda.gov/media/144245/download https://www.fda.gov/media/144434/download https://www.fda.gov/media/146217/download

7. JAUNIEMS SUAUGUSIEMS ŽMONĖMS TIKIMYBĖ MIRTI NUO COVID-19 NESIEKIA 0,04 %.

Remiantis Ligų kontrolės ir prevencijos centrų (CDC, angl. Centers for Disease Control and Prevention) pateiktais skaičiais, bendras susirgusiųjų COVID išgyvenamumas siekia 99,74 %. Tarp jaunų žmonių šis skaičius dar didesnis. 18–29 metų žmonių išgyvenamumas sudaro 99,97 %. Kai spręsite, ar skiepytis eksperimentine vakcina, kuri sukelia reikšmingą šalutinį poveikį, įskaitant mirties atvejus, pagalvokite apie šią mažą COVID riziką.

 https://data.cdc.gov/NCHS/Provisional-COVID-19-Death-Counts-by-Sex- Age-and-S/9bhg-hcku/data

8. DR. FAUCI IR KITIEMS PRIKLAUSO SU „MODERNA“ VAKCINA SUSIJĘ PATENTAI.

Bayh-Dole įstatymas vyriausybinių įstaigų darbuotojams leidžia teikti patentines paraiškas savo atliekamiems moksliniams tyrimams apsaugoti, net jei jie gauna vyriausybės mokamą atlyginimą. Nacionalinis alergijos ir užkrečiamųjų ligų institutas (NIAID, angl. National Institute of Allergy and Infectious Diseases), kuriam vadovauja dr. Anthony Fauci, yra „Moderna“ mokslinių tyrimų ir plėtros partneris. „Moderna“, kurdama savo vakcinos technologiją, pasinaudojo 2,5 milijardo JAV dolerių federalinės vyriausybės finansavimu. „Moderna“ savo vakcinos patentų nuosavybe dalijasi su NIAID mokslininkais, kas paskatino vartotojų teisių gynimo organizaciją „Public Citizen“ pasiūlyti „Moderna“ COVID vakciną pervadinti „Nacionalinių sveikatos institutų (NIH, angl. National Institutes of Health) vakcina“. Tai nerimą keliantis interesų konfliktas. Be to, Fauci pasirūpino neteisėtų Kinijoje atliekamų „funkcijų įgijimo“ (angl. gain-of-function)tyrimų finansavimu iš JAV mokesčių mokėtojų pinigų. Moksliniai funkcijų įgijimo tyrimai atliekami, siekiant pakeisti virusus, kad jie taptų virulentiškesni (gebantys sukelti sunkesnę ligą) ir lengviau perduodami. Tokio pobūdžio tyrimai skatina atlikti nuo pakeistų virusų apsaugančių vakcinų tyrimus. Kai 2014 m. gruodį JAV prezidentas paskelbė moratoriumą funkcijų įgijimo tyrimų atlikimui JAV, dr. Fauci vadovaujamas NIAID savo atliekamus šikšnosparnių koronaviruso tyrimus perkėlė į Uhaną Kinijoje, kur per šešerius metus išleido 7,4 mln. JAV dolerių. Kongreso nariai paragino ištirti Uhano Virusologijos instituto vaidmenį SARS-CoV-2 epidemijoje.

https://www.documentcloud.org/documents/6935295-NIH-Moderna-Confidential-Agreements.html

https://www.statnews.com/pharmalot/2020/08/28/moderna-covid19-vaccine-coronavirus-patents-darpa/

9. iRNR VAKCINOSE YRA PROBLEMINIŲ INGREDIENTŲ

Abejose iRNR vakcinose („Pfizer“ ir „Moderna“) yra polietilenglikolio (PEG), o „J & J“ vakcinoje – polisorbato 80. PEG ir polisorbatas 80 yra struktūriškai panašūs ingredientai, siejami su padidėjusio jautrumo reakcijomis ir anafilaksija. Nelicencijuotos iRNR vakcinos yra pirmos plačiai naudojamos vakcinos, turinčios PEG, tačiau daugelio patvirtintų vakcinų sudėtyje yra polisorbato 80, ir visų jų pakuotės lapeliuose nurodyta anafilaksija.

https://www.nejm.org/doi/full/10.1056/NEJMra2035343

10. „J & J“ VAKCINOJE YRA ABORTUOTO ŽMOGAUS VAISIAUS LĄSTELIŲ LINIJŲ

„J & J“ vakcinoje naudojamas virusinis vektorius (virusas-nešėjas) yra auginamas nemirtingų („imortalizuotų“) žmogaus embriono ląstelių linijoje (PER.C6), gautoje atlikus sveiko 18 savaičių vaisiaus abortą. Dėl šios priežasties kai kurie katalikų lyderiai vakciną apibūdina kaip „nepriimtiną moraliniu požiūriu“. MVA pareigūnai jau daugiau nei du dešimtmečius pripažįsta, kad tokios ląstelių linijos kelia „didelį susirūpinimą dėl saugumo“.

https://childrenshealthdefense.org/wp-content/uploads/FDA-Pink-Sheets-99.pdf

https://www.fda.gov/vaccines-blood-biologics/biologics-research-projects/investigating-viruses-cells-used-make-vaccines-and-evaluating-potential-threat-posed-transmission

About The Author