Select Page

COVID-19 vakcinų priežiūros ataskaita – 42-oji savaitė: Jungtinės Karalystės (JK) Sveikatos apsaugos agentūra

Tiesiai iš vyriausybės:

Didžiosios Britanijos vyriausybė prabilo apie tai, kad pasiskiepijus du kartus nebegalima įgyti visiško natūralaus imuniteto.

42-osios savaitės „COVID-19 vakcinų priežiūros ataskaitos“ 23 puslapyje JK Sveikatos saugumo agentūra pripažįsta, kad „atrodo, jog dviem vakcinos dozėmis pasiskiepijusiems ir vėliau užsikrėtusiems žmonėms nustatoma mažiau N antikūnų“. Toliau aiškinama, kad iš esmės šių antikūnų nebepadaugėja.

Ką tai reiškia?

Mes žinome, kad vakcinos nesustabdo infekcijos ar viruso perdavimo (tiesą sakant, kitur ataskaitoje nurodoma, kad pasiskiepiję suaugusieji dabar užsikrečia DAUG dažniau nei neskiepytieji).

Taigi, iš esmės britai teigia nustatę, kad vakcina sutrikdo įgimtą organizmo gebėjimą po užsikrėtimo gaminti antikūnus ne tik prieš spyglio baltymą, bet ir prieš kitas viruso dalis. Tiksliau tariant, neatrodo, kad pasiskiepijusiems žmonėms gamintųsi antikūnai prieš viruso apvalkale esantį nukleokapsidės baltymą, kurių susidarymas itin svarbi neskiepytų žmonių atsako dalis.

Ilgainiui, pasiskiepiję žmonės bus kur kas labiau pažeidžiami bet kokių galinčių atsirasti spyglio baltymo mutacijų, net jei jau bus užsikrėtę ir pasveikę vieną ar daugiau kartų.

Tuo tarpu neskiepyti asmenys, net ir kartą natūraliai užsikrėtę vadinamuoju virusu, įgis ilgalaikį ar net nuolatinį imunitetą visoms jo atmainoms.

Skaitykite patys… 24 puslapis.

Vaccine-surveillance-report-week-42-1