Select Page

Europos tėvai kviečiami prisijungti prie ES ieškinio dėl leidimo „Pfizer“ Covid vakcina skiepyti 12 metų ir vyresnius vaikus atšaukimo

Galutinis terminas: 2021 m. rugsėjo 15 d.
Ieškinys: įstodami į bylą, prisijunkite prie teismui pateikto ieškinio dėl ES leidimo „Pfizer-BioNTech“ vakcina skiepyti 12 metų ir vyresnius vaikus panaikinimo
Paraiškos teikimo sąlygos: Europos Sąjungoje gyvenančio vaiko tėvas arba motina
Išlaidos: paraiškos teikimas nemokamas
Išsami informacija apie bylą ir paraiškos formą: žr. šio straipsnio pabaigoje

Italijoje nuo rugpjūčio 6 d. vyresni nei 12 metų vaikai į restoranus, uždarose erdvėse organizuojamus sporto ir kultūros renginius bei mokyklas patekti galės tik pateikę „Žaliąjį pasą“ arba Covid pažymėjimą.

Leidimo skiepyti panaikinimo reikalaujama todėl, kad jo išdavimas de facto įpareigoja skiepyti vaikus ir kelia tiesioginį pavojų jų sveikatai. Ieškinys pateiktas prieš Europos Komisiją, nes ji išdavė centralizuotą sąlyginį vakcinos registracijos pažymėjimą, dėl kurio nereikia papildomo Europos valstybių narių (šiuo atveju Italijos vyriausybės) sprendimo.

Sveikiems vaikams Sars-Cov-2 infekcijos rizika yra NULINĖ. Todėl vaikams rizikos ir naudos santykis NEGALI būti teigiamas, ypač jiems leidžiant eksperimentinės genų terapijos pagrindu sukurtą medžiagą.

Skunde nurodyti moksliniai įrodymai taip pat parodo, kad:

  • Yra būdų Covid gydyti.
  • Besimptomis perdavimas nėra tikrasis perdavimas.
  • Covid vakcina nėra veiksminga.
  • Vaikams netaikomas specifinis vakcinos dozavimas – jiems leidžiama stipresnė injekcija.
  • Yra pastebėtas svarbus nepageidaujamas reiškinys – su spyglio baltymo naudojimu siejamas kraujo krešulių susidarymas.
  • Priešingai nei teigia „Pfizer“, suleista medžiaga nelieka rankoje, o pasklinda po visą kūną ir kaupiasi pažeidžiamose vietose, tokiose kaip galvos smegenys, širdis, inkstai ir lyties organai.

Šią bylą iškėlė Renate Holzeisen, veikianti prieš ES išduotus „Comirnaty“ („Pfizer-BioNTech“) vakcinų registracijos pažymėjimus kovojančių Italijos šeimų vardu. Nors šioje byloje ieškovai yra italai, teismui pateiktame ieškinyje gali dalyvauti bet kuris į bylą įstojęs vaikų turintis europietis. Teisine prasme į bylą įstojusi šalis apibrėžiama kaip asmuo, kuris nebūdamas vykstančio teismo proceso šalimi ja tampa, prisijungdamas prie ieškovo arba susivienydamas su atsakovu tam, kad pasipriešintų ieškovo reikalavimams.

Dalyvavimas šiame teismui pateiktame ieškinyje nemokamas. Bylos pralaimėjimo atveju dalyviams negrės jokia finansinė atsakomybė.

Norintieji įstoti į bylą turi pateikti savo asmens tapatybės kortelių kopijas advokatui-koordinatoriui iš savo šalies, kuris užpildys advokatės Holzeisen pateiktus dokumentus ir užregistruos jų dalyvavimą.

Daugiau informacijos žr. straipsnyje toliau. Po straipsniu yra pateiktos nuorodos į keliomis kalbomis parengtas paraiškos formas. Jei norite gauti kita kalba nei čia nurodytosios parengtus dokumentus, prašome susisiekti su mumis.

Dalyvavimo terminas – 2021 m. rugsėjo 15 d.

Visą teismui pateikto ieškinio tekstą galite perskaityti čia, o interviu su advokate Renate Holzeisen pažiūrėti čia.

Susirūpinę tėvai gali kreiptis į Bendrajame Teisme registruotą Europos advokatą, kad šis pateiktų paraišką dėl įstojimo į bylą pagal Bendrojo Teismo procedūros reglamento 142 straipsnį.

Sėkmingo paraiškos pateikimo atveju Bendrasis Teismas pareiškėją pripažins į bylą įstojusia šalimi. Į bylą įstojusios šalys gali palaikyti ieškinį ir dalyvauti bet kurioje žodinėje proceso dalyje.

Paraiškos turi būti pateiktos vokiečių – ieškinio – kalba per šešias savaites nuo paskelbimo ieškinio Europos Sąjungos oficialiajame leidinyje. Advokatė Holzeisen paraiškos projektą parengė vokiečių kalba, tačiau visi dokumentai yra išversti ir į kelias kitas kalbas. Į bylą įstoti pretenduojančios šalys turėtų užpildyti formą ir pridėti savo šalies advokato, kuris peržiūrės dokumentus, o tada jų vardu pateiks paraišką ES teismui, profesinį tinkamumą patvirtinantį dokumentą. Advokatai gali pateikti prašymą laikinai užsiregistruoti Europos advokatų asociacijoje ir gauti galimybę per 48 val. pateikti dokumentus.

Prireikus daugiau pagalbos, į bylą įstojusios šalys ir advokatai gali kreiptis į advokatės Holzeisen biurą el. paštu.

Informacija apie ankstesnius ieškinius. Siekdama apginti Šiaurės Italijos sveikatos apsaugos darbuotojų teises, Italijos advokatė Renate Holzeisen jau pateikė keturis ieškinius (po vieną dėl kiekvienos registruotos vakcinos), kurie davė pradžią visos Europos pasipriešinimui didžiųjų farmacijos kompanijų (angl. Big Pharma) vykdomai gyventojų genų inžinerijai.

Italijos sveikatos priežiūros darbuotojai kreipėsi pagalbos į advokatę Holzeisen po Italijos vyriausybės nurodymo skiepytis eksperimentinėmis Covid vakcinomis kandidatėmis arba išeiti iš darbo. Advokatė Holzeisen ginčija Europos Komisijos 2020 m. gruodžio 21 d. priimtu įgyvendinimo sprendimu suteiktus leidimus šiuos preparatus naudoti ES.

————————————————————————

GALIMA ATSISIŲSTI (spustelėję pasirinktą kalbą, atsisiųskite PDF failą):

Ieškinys dėl leidimo skiepyti „Comirnaty“ („Pfizer-BioNTech“) panaikinimo:
ANGLŲ K. / VOKIEČIŲ K. / PRANCŪZŲ K.: