Select Page

Karščiausios naujienos iš Tarptautinio bendrosios teisės teisingumo teismo, 2022 m. sausio 15 d. (GMT): didžiųjų farmacijos kompanijų, vyriausybės ir bažnyčios lyderiams gresia areštas, teismui pripažinus jų kaltę dėl genocido ir uždraudus injekcijas

Tarptautinis teismas, 2013 m. privertęs pasitraukti popiežių Benediktą, sudavė smūgį COVID „korporatokratijai“, nuteisdamas aukščiausius „Pfizer“, „GlaxoSmithKline“, Kinijos ir Vatikano pareigūnus už nusikaltimus žmoniškumui.

Teismo verdiktu septyniasdešimt penki asmenys nuteisiami kalėti iki gyvos galvos, konfiskuojant jų turtą ir likviduojant jų korporacijas. Be to, teisėtai uždraudžiama toliau gaminti, parduoti ar naudoti „medicininio genocido ir masinio žudymo priemonėmis“ pripažintas COVID vakcinas.

Po keturis mėnesius trukusio teismo proceso, sušaukto pagal tarptautinę teisę, Tarptautinio bendrosios teisės teisingumo teismo (ICLCJ, angl. International Common Law Court of Justice) teisėjai šiandien paskelbė istorinį verdiktą ir nuosprendį bei išdavė kaltinamųjų arešto ir ekspropriacijos orderius.

Tarp nuteistųjų – farmacijos kompanijų „Pfizer“ ir „GlaxoSmithKline“ vadovai Albertas Bourla ir Emma Walmsley, Kinijos prezidentas Xi Jinpingas, popiežius Pranciškus (Jorge Bergoglio), karalienė Elžbieta (Windsor) ir Kanados ministras pirmininkas Justinas Trudeau.

Pasak teismo Viešųjų ryšių tarnybos:

„Ši byla susijusi su siaubingu nusikaltimu ištisoms kartoms ir masiniu jo slėpimu. Aukščiausi bažnyčios, valstybės ir korporacijų pareigūnai daugelį metų asmeniškai sankcionavo ir pelnėsi iš sistemingo vaikų kankinimo, prekybos ir žudymo, mirtinų vaistų bandymo eksperimentų, kuriant COVID „vakcinas“. Tai nusikalstamo sąmokslo, kurio tikslas pavergti žmoniją, dalis. Vykdant šį sąmokslą, žudomi nekalti žmonės, vyksta prekyba ginklais, narkotikais, vaikais ir žmonių organais, o grasinantieji tai demaskuoti nutildomi arba sunaikinami.“

„Mūsų teismas teisiškai nutraukė šį sąmokslą, kaltais pripažindamas atsakingus asmenis ir korporacijas bei uždrausdamas tolesnį COVID „vakcinų“ – medicininio genocido ir masinio vaikų žudymo priemonių – pardavimą ir naudojimą.“

Teismo verdiktas ir nuosprendis apima platų atsakingų asmenų ratą, atsekdamas COVID režimo ir Vatikano bei Anglijos karūnos suplanuoto Kanados čiabuvių genocido, įskaitant žudikiškas „indėnų internatines mokyklas“, priežastis.

Teismas nustatė, kad vieši šio genocido oponentai, ypač Kevinas Annettas, buvo nuolatinis nuteistų kaltinamųjų, atsakingų už penkiolikos aktyvistų nužudymą ir kelis neseniai įvykdytus pasikėsinimus į Annetto gyvybę, taikinys.

„Mūsų orderiai įgalina ne tik mūsų šerifus ir įgaliotuosius policijos pareigūnus, bet ir viso pasaulio žmones vykdyti teismo verdiktą, areštuojant nuteistus nusikaltėlius, konfiskuojant jų turtą ir sustabdant genocidinių COVID „vakcinų“ pardavimą ir naudojimą“, – teigia teismas.

„Vaikų žudikai nebegalės išvengti teisingumo, naudodamiesi vykdomosios valdžios ar korporacijų privilegijomis arba prisidengdami išgalvotomis visuomenės sveikatos krizėmis.“

Prie šio pranešimo pridedami teismo dokumentai.

Policijos ir piliečių dalyvavimo vykdant šį istorinį verdiktą ir nuosprendį veiksmų planas bus aptartas rytoj, sausio 16 d. www.bbsradio.com/herewestand (15 val. Ramiojo vandenyno laiku, 23 val. GMT).

Teismo sprendimas ir orderiai skelbiami www.murderbydecree.com„ITCCS naujienų“ (angl. ITCCS updates) skiltyje ir www.republicofkanata.ca„Karščiausių naujienų“ (angl. Breaking News) skiltyje.

Susisiekti su teismu galite itccsoffice@protonmail.com (kontaktinis asmuo: G. Dufort, Viešųjų ryšių tarnyba (angl. attn: G. Dufort, Public Affairs Office))

Originalus straipsnis:

About The Author