Select Page

„Pfizer“ dokumentuose pripažįstama, kad Covid vakcinų išskiriamos užkrato dalelės persiduoda kitiems žmonėms

„Pfizer“ dokumentuose pripažįstama, kad Covid vakcinų išskiriamos užkrato dalelės persiduoda kitiems žmonėms

Pačios farmacijos milžinės dokumentuose atvirai pripažįstama, kad neseniai nuo kinų viruso paskiepyti žmonės tai, kas jiems suleista, gali perduoti kitiems, taip pat ir per sąlytį su oda.

„Profesinis (su darbo aplinka susijęs) poveikis, dėl kurio gali atsirasti arba neatsirasti nepageidaujamas reiškinys, kyla, asmeniui patyrus neplanuotą tiesioginį sąlytį su vakcinos bandyme dalyvaujančiu tiriamuoju“, – įspėjama „Pfizer“ dokumente.

„Tokį poveikį gali patirti sveikatos priežiūros paslaugų teikėjai, šeimos nariai ir kiti tyrimo dalyvio aplinkos žmonės.“

Kitaip tariant, injekcijose yra kažko, dėl ko tie, kuriems jos suleidžiamos, tampa „superplatintojais“. „Pfizer“ nenurodo, kas tai, tačiau aiškiai įspėja dėl kaltininkų – neseniai paskiepytų žmonių.

Minėtam perdavimui gali pakakti paprasčiausio rankos paspaudimo ar apsikabinimo. Perdavimas beveik neabejotinai įvyks lytinio akto metu, o tai reiškia, kad jei norite išvengti vakcinose esančio nuodo, koks jis bebūtų, užkrato, turėtumėte būti tikri, kad jūsų partneris ar partnerė nepasiskiepijo.

Toliau dokumente atskleidžiama, kad savaiminį persileidimą ir kitų reprodukcinių problemų gali patirti ne tik paskiepytos nėščiosios, bet ir su jomis kontaktavę neskiepyti žmonės.

Skiepytos motinos su „Pfizer“ injekcija gautas medžiagas, kokios jos bebūtų, taip pat gali per pieną perduoti savo kūdikiams.

„Pfizer“: vakcina nuo koronaviruso gali persiduoti „įkvėpus arba per sąlytį su oda“

„Pfizer“ taip pat pripažįsta, kad paskiepyti vyrai viruso komponentus gali perduoti lytinio akto metu. Tai reiškia, kad tiek moterys, tiek jų nešiojami kūdikiai gali gauti išorinio kontakto metu perduotą nuodų užkratą.

Neskiepyta nėščia moteris viruso komponentų „pasigauti“ gali ir iš savo gydytojo ar kito paskiepyto šeimos nario. Pasak „Pfizer“, taip gali atsitikti „įkvėpus arba per sąlytį su oda“.

Bet juk žiniasklaida ir valdžia teigia, kad vakcinos neišskiria viruso. Mums sakoma, kad tai tik beprotiška sąmokslo teorija“. Tai kodėl tuomet „Pfizer“ savo informacinėje medžiagoje ramiai įspėja, kad buvimas arti paskiepyto asmens gali sukelti sveikatos problemų?

„Jei ši vakcina neišskiria viruso ir negali jo perduoti kitiems žmonėms, kodėl iš viso reikėtų kalbėti apie skiepytų ir neskiepytų žmonių kontaktavimą?“ – klausia Taps Newswire.

„Jei ši vakcina nepersiduoda, KODĖL vaikinas, kuris buvo šalia paskiepytos moters, net jei jos nelietė ar su ja neturėjo lytinių santykių, turėtų nerimauti dėl kitos moters pastojimo?“

„Pfizer“ nori, kad klinikinių tyrimų dalyviai, manantys, jog galėjo „per aplinką“ patirti Uhano koronaviruso (Covid-19) vakcina paskiepyto asmens išskiriamų cheminių medžiagų poveikį, praneštų apie incidentą, užpildydami kompanijos „Pranešimo apie sunkius nepageidaujamus su vakcina susijusius reiškinius formą“ ir papildomą „Nėštumo laikotarpiu patirto poveikio formą“.

„Pfizer“ tai daro todėl, kad išorinio kontakto metu perduotų vakcinos komponentų poveikis gali pražudyti nėščiosios nešiojamą kūdikį. Tačiau kompanija savo tyrime neketina registruoti jokių žalos sveikatai ar mirčių dėl tokio poveikio atvejų, nes mano, kad tokia informacija nėra svarbi patiems tyrimo dalyviams.

„Štai kodėl mes turime „žaliojo fono“ (angl. green screen) ir Bideno istoriją“, – spėlioja Taps Newswire.

„Dabar jie VISI naudoja „žaliąjį foną“, mes tik pagavome Bideną. Jie naudoja „žaliąjį foną“ ir dirba apsistatę dekoracijomis, nes atidarė Pandoros skrynią ir ketina slėptis, kol viskas bus baigta. Štai kodėl daugelis žmonių tvirtina, kad Baltieji rūmai yra tušti ir kad jie dirba apsistatę dekoracijomis, o ne savo darbo vietose. Nes jų ten nėra. Jei jie kada nors ir pasirodo prieš kamerą, jų nėra ten, kur sakosi esantys“.

Daugiau naujausių žinių apie grėsmę, kurią skiepyti žmonės kelia likusiesiems, galite rasti ChemicalViolence.com.

Šaltinis:

About The Author