Select Page

Pasaulio vyriausybių aukščiausiojo lygio susitikime raginama sukurti skaitmeninę finansų sistemą, kuri taptų „pasaulio tvarkos“ pagrindu

Skaitmeninės valiutos ir skaitmeninės tapatybės diegimas nėra sąmokslo teorija, šie „pasaulio lyderiai“ mums tai paaiškina atvirai.

(Conservative Treehouse) – Kovo 29-30 d. Dubajuje vyko 2022 m. pasaulio vyriausybių aukščiausiojo lygio susitikimas, kuriame dalyvavo daugiau nei 4 000 asmenų iš 190 šalių, įskaitant vyresniuosius vyriausybių pareigūnus, tarptautinių organizacijų vadovus ir pasaulinius „ekspertus“.

Kviestiniai dalyviai pristatė savo įvairių sričių idėjas ir pasaulėžiūros kryptis.

Vieną iš pranešimų, į kurį reikia atkreipti dėmesį, pristatė Dr. Pippa Malmgren, amerikiečių ekonomistė, dirbusi prezidento Džordžo V. Bušo (George W. Bush) specialiąja patarėja ekonominės politikos klausimais. Jos tėvas Haraldas Malmgrenas (Harald Malmgren) buvo JAV prezidentų Džono F. Kenedžio (John F. Kennedy), Lindono B. Džonsono (Lyndon B. Johnson), Ričardo Niksono (Richard Nixon) ir Džeraldo Fordo (Gerald Ford) vyresnysis patarėjas.

Šiame segmente ponia Malmgren garsiai pasako tyliąją dalį. Taip, jie daugiau nebeslepia konstrukcijos; iš tiesų, kaip išgirsite, jie gana atvirai sako, kokia bus ateitis.

[Visą šešių valandų trukmės vaizdo įrašą rasite čia, o vidinį segmentą rasite 18:30.]

Transkripcija – Dr. Malmgren: „Pasaulio tvarkos pagrindas visada yra finansų sistema. Aš buvau ypač privilegijuota. Mano tėvas buvo Niksono patarėjas, kai 71-aisiais buvo atsisakyta aukso standarto. Taigi, aš augau turėdama tam tikrą vidinį supratimą apie tai, kokia svarbi yra finansų struktūra iš esmės absoliučiai viskam.

Manau, kad dabartiniame pasaulyje matome, jog esame ant dramatiškų pokyčių slenksčio, nes netrukus – pasakysiu tai drąsiai – atsisakysime tradicinės pinigų ir apskaitos sistemos ir įvesime naują. Būtent, naująją apskaitą. Naujoji apskaita yra tai, ką vadiname blokų grandine.

Tai – skaitmeninė apskaita, tai – beveik tobulas kiekvieno ekonomikoje įvykusio sandorio registravimas, kuris mums suteiks daug daugiau aiškumo apie tai, kas vyksta. Tai taip pat kelia didžiulį pavojų, susijusį su pusiausvyra tarp valstybių ir piliečių galios.

Mano nuomone, jei ketiname turėti skaitmeninius pinigus, mums reikės skaitmeninės žmogaus teisių konstitucijos. Tačiau ir šie naujieji pinigai bus suverenios prigimties. Dauguma žmonių mano, kad skaitmeniniai pinigai yra kriptovaliuta ir yra privatūs. Tačiau aš pastebiu, kad skaitmeninę valiutą diegia mūsų supervalstybės. Pirmieji tai padarė kinai, o JAV yra ant slenksčio, manau, kad ir europiečiai įsipareigojo judėti ta pačia kryptimi.

Tačiau pastebiu, kad skaitmeninę valiutą diegia mūsų supervalstybės, pirmieji tai padarė kinai, o JAV, manau, jau žengia ta pačia kryptimi, europiečiai taip pat yra įsipareigoję tai daryti.

Kyla klausimas, ar naujoji skaitmeninių pinigų ir skaitmeninės apskaitos sistema patenkins konkuruojančius visų šių vietovių piliečių poreikius, kad kiekvienas žmogus turėtų galimybę gyventi geriau? Nes tai vienintelis matas, parodantis, ar pasaulio santvarka tikrai tarnauja žmonėms!”

Norint įvesti skaitmeninę valiutą, būtina sukurti skaitmeninę tapatybę.

Galutinis skaitmeninės valiutos tikslas ir yra priežastis, kodėl Vakarų politiniai lyderiai nesijaudina dėl Pasaulio ekonomikos forumo reikalavimų dėl COVID-19 išlaidų.

Nesant reikalavimui pasaulinės prekybos valiutą su kuo nors susieti, kad būtų galima nustatyti jos vertę, ji yra visiškai dekretinė valiuta (angl. fiat). Būtent tokia yra dabartinė pasaulinės prekybos ir sandorių, vykdomų JAV doleriais, problema, nes tai beatodairiškai pakelia amerikiečių gyvenimo lygį, tačiau nesuteikia panašios naudos kitoms pasaulio valstybėms.

Skaitmeninė valiuta suteikia galimybę vienai pasaulio vyriausybei arba Vakarų kolektyvinių vyriausybių sistemai, galinčiai priskirti vertę, vykdyti galutinę pasaulinę kontrolę. Joks kitas mechanizmas negalės taip kontroliuoti žmogaus gyvenimo kaip skaitmeninė valiuta, kuri sukurs sandorių kreditų ir debetų sistemą, kuriai įtakos turės ir jūsų socialinio kredito balas.

Skaitmeninei valiutai būtina skaitmeninė tapatybė, kad ją būtų galima paskirstyti pagal jūsų vertę visuomenei. Iš tikrųjų tai yra fabianistinės (Fabian) mąstysenos pritaikymas finansinių sandorių ir piniginių vertinimų pasaulyje.

Fabianistai buvo įsitikinę, kad reikės tam tikros formos socialinio ir ekonominio tribunolo, kad kiekvienas pilietis būtų įvertintas pagal jo „vertę“ visuomenei. Kinijos socialinio kredito balas yra tos pačios koncepcijos atmaina.

Buvusio prezidento B. Obamos ir dabartinės senatorės Elizabeth Warren ištarta frazė „ne jūs tai pastatėte“ taip pat grindžiama šia kolektyvine pasaulėžiūra. Abu jie įsitikinę, kad individai nėra sėkmingi pavieniui, o savo gebėjimą plėtoti gerovę įgyja naudodamiesi didesniais visuomenės ištekliais, infrastruktūra, darbo jėga ir švietimu.

Hilari Klinton (Hillary Clinton) išsakyta frazė norint užauginti vaiką, „reikia viso kaimo (galima keisti – visos bendruomenės)“  yra dar vienas tos pačios kolektyvinės propagandos variantas.

Skaitmeninės valiutos ir skaitmeninės tapatybės diegimas nėra sąmokslo teorija, šie „pasaulio lyderiai“ mums tai aiškina atvirai. Tačiau nerimauju, kad dauguma to neišgirs arba nesupras, kol nebus per vėlu.

Šaltinis:

https://www.lifesitenews.com/opinion/world-government-summit-pushes-for-digital-financial-system-to-underpin-world-order/

About The Author