PUŠŲ SPYGLIŲ ARBATA – priešnuodis prieš smaigalio baltymo pernešimą
2021 m. gegužę, susipažinusi su daugybe mokslinių tyrimų ir daugelio priešakinės antivakcininio judėjimo linijos gydytojų išsakytomis mintimis, supratau, kad pušų spygliai yra priešnuodis prieš vakcininio smaigalio baltymo pernešimą, todėl ėmiausi bandymų juos distiliuoti ir ruošti su kitomis vaistažolėmis ir aliejais, siekdama smaigalio baltymą blokuojančio poveikio. Po to, kai viena iš priešakinės linijos gydytojų netikėtai „pakeitė plokštelę“, išsižadėdama savo rekomendacijų dėl pušų spyglių naudojimo vakcininio serumo veikimui neutralizuoti, jaučiu, kad privalau su jumis pasidalyti bent nedidele mokslinių tyrimų, su kuriais susipažinau, dalimi. Nors suprantu, kad ji alopatinės medicinos gydytoja, kurios skiriamus vaistus tiekia didžiosios farmacijos kompanijos, aš tikiu ir vadovaujuosi nuostata ,,nepakenkti“. Akivaizdu, kad stebime didžiųjų farmacijos kompanijų, kokias jas pažįstame, nuosmukį. Vakarų medicinos pasiekimų naudojimui yra savo laikas ir vieta, tačiau kai kalbame apie „virusą“, kurio sukeliama liga susirgusių žmonių išgyvenamumas 99,96 %, aš renkuosi leisti savo labai sveikai imuninei sistemai pačiai su juo susidoroti. Taigi, kviečiu skaityti ir pasidaryti išvadas…
Balandžio pabaigoje priešakinės linijos gydytojai ir medicinos ekspertai atskleidė šokiruojančius faktus apie viso pasaulio valstybių nacionalinio saugumo būklę. Paskiepytųjų nuo Covid-19 pernešamas užkratas sukelia nepageidaujamas reakcijas nevakcinuotiems žmonėms. Ekspertai atskleidė, kad užkratas pernešamas sparčiai ir tam nebūtinas sąlytis su oda.
Ekspertai sutaria, kad Covid injekcijos nėra vakcinos, tai – eksperimentinis biologinis ginklas. Atrodo, kad nevakcinuotiems žmonėms pasireiškiančios nepageidaujamos reakcijos kyla ne tik dėl viruso išsiskyrimo, kaip manėme anksčiau, bet ir dėl smaigalio baltymo pernešimo. Suleidus į lipidų nanodaleles įterptą medžiagą, vakcinuotų žmonių ląstelės užkoduojamos gaminti sintetinį patogeną. Akivaizdu, kad tai ginklas su įgytomis funkcijomis.
Medicinos ekspertai vieningai sutaria, kad vakcinuotieji turėtų karantinuotis, nes manoma, kad užkrato pernešimas vyksta oro lašeliniu būdu.
Dr. Judy Mikovits dviejuose interviu minėjo suraminą – priešnuodį prieš biologinį ginklą ir užkrato pernešimą. Šios medžiagos galime gauti iš pušinių augalų (pušų, eglių, kedrų ir eglių) spyglių arbatos.
Po to, kai šiuos vaizdo įrašus peržiūrėjo tūkstančiai žmonių, įskaitant ir mane, „Youtube“ juos cenzūravo ir pašalino, o dr. Mikovits ėmė neigti taip sakiusi.
Suraminu – galimas priešnuodis prieš užkrato pernešimą. Dr. Mikovits yra sakiusi, kad veiksmingam poveikiui pakanka labai nedidelio kiekio. Suraminas yra farmacinis vaistas, išgaunamas iš pušų spyglių. Tiksliau, jis gaminamas iš pušų spygliuose gausiai aptinkamos šikimo rūgšties. Šikimo rūgšties yra ir eglių, eglių ir kedrų spygliuose. Cenzūruotame interviu dr. Mikovits aiškino, kad gerdami pušų spyglių arbatą galime gauti pakankamai *priešnuodžio*, tačiau vėliau savo teiginio išsižadėjo ir tai suprantama. Pareiškimai apie išgydančias priemones bet kuriam gydytojui gali sukelti problemų su reguliavimo institucijomis.
Pušų spyglių arbata slopina koaguliacijos kaskados komponentus ir netinkamą RNR bei DNR replikaciją ir modifikaciją. Ji taip pat slopina trombocitų agregaciją (sulipimą) ir krešulių formavimąsi. Dr. Ariyana Love
Dabar jau žinome, kad Covid-19 „smaigalio baltymas“ nelieka suleidimo vietoje, o keliauja krauju, pirmiausiai patekdamas į kraujagyslių sistemą ir ją atakuodamas. Jis tirština kraują, sukeldamas kraujo krešulius smegenyse (emboliją), vainikinių kraujagyslių trombozę (širdies infarktą) ir plaučių emboliją (plaučių infarktą). Šis „smaigalio baltymas“ taip pat kaupiasi kiaušidėse ir sėklidėse, sukeldamas moterų ir vyrų nevaisingumą. Perneštas užkratas sukelia nepageidaujamas reakcijas niekuo dėtiems atsitiktiniams žmonėms – tai gali būti persileidimai, neįprastai gausus menstruacinis kraujavimas, gimdos atsisluoksniavimas ir Dievas težino, kas dar.
Pušų spyglių arbata yra vienas stipriausių žmogui žinomų antioksidantų ir supermaistas. Pušų spyglius galima valgyti, nusiskynus tiesiai nuo medžio. Pušų spyglių eterinis aliejus naudojamas vėžiui, visų rūšių uždegimams, skausmui ir kvėpavimo takų infekcijoms, pavyzdžiui, plaučių uždegimui, gripui ir koronaviruso infekcijai, gydyti. Pušų spyglių arbata naikina parazitus ir suteikia energijos nuo pat pirmojo puodelio.
Dr. Judy Mikovits atskleidė, kad medikų bendruomenė visą laiką žinojo apie priešnuodį prieš užkratą – užkratą, su kuriuo šiandien susiduria tūkstančiai žmonių, kurie negavo vakcininio serumo injekcijų, bet tiesiog artimai kontaktavo su tais, kurie pasiskiepijo.
(Čia vartoju žodį „serumas“, nes akivaizdu, kad pareiškimas „Aš alergiškas serumui“ yra būdas išsisukti nuo skiepų).
Kai medikų bendruomenės nariai ir politikos veikėjai nenori skiepytis, jie randa teisinių būdų, kaip išsisukti, tuo tarpu paprasti piliečiai verčiami skiepytis.
„Aš alergiškas serumui“ – tai vienas iš jų sprendimų.
Vienas dalykas, kai serumo tau suleidžia. Masinis smaigalio baltymo užkrato pernešimas tiems, kurie serumo nesileido, o tik susitiko su serumo susileidusiu giminaičiu ar draugu, yra visiškai naujas ir precedento neturintis reiškinys.
Koks šalutinis poveikis pastebimas dėl šio užkrato?
- didžiuliai galvos skausmai;
- mikrokrešuliai ir lengvas mėlynių atsiradimas visame kūne;
- itin stiprus menstruacinis kraujavimas jaunoms moterims ir moterims po menopauzės;
- persileidimai;
- sumažėjusi motinos pieno gamyba;
- moterų ir vyrų nevaisingumas
- naminių gyvūnų mirtys netrukus po to, kai jų šeimininkams suleidžiama serumo.
Užkratą neutralizuojantis priešnuodis
Šis užkratą neutralizuojantis priešnuodis, jau beveik 100 metų žinomas aukštesniems medikų sluoksniams ir elito klasės atstovams, vadinamas suraminu. Ši medžiaga pirmiausiai buvo išgauta iš aliejinio pušų spyglių ekstrakto.
Šios „pandemijos“ metu informacija apie suraminą, kuris skiriamas tik injekcijomis, išliko griežtai saugoma, masėms neprieinama paslaptimi, nors tai veiksminga priemonė nuo įvairių rūšių parazitų ir virusų bei daugelio kitų ligų.
Tačiau iš tikrųjų ši priemonė per žaliavą, iš kurios ji išgaunama, pasiekiama kiekvienam. Pušų spyglių arbata – tai priešnuodis, kuris šiandien laisvai prieinamas visžaliuose miškuose ir daugelio žmonių kiemuose.
Įspėjimas. Jei spyglius rinksite patys savo aplinkoje, įsitikinkite, kad pažįstate medžius. Kai kurių rūšių pušų spygliai nevalgomi.
Orono Meino universiteto mokslininkų teigimu, efektyviosios skysčių chromatografijos (HPLC) metodu išskirta šikimo rūgštis pasižymėjo nuo dozės priklausomu slopinamuoju poveikiu triušiams adenozino difosfatu ir kolagenu sukeltai trombocitų agregacijai. Dėl santykinai didelio šikimo rūgšties kiekio ir trombocitų agregaciją mažinančio aktyvumo pušų spyglius galima naudoti kaip šikimo rūgšties šaltinį.
Geriant pušų spyglių arbatą deaktyvuojamas / neutralizuojamas vakcininis smaigalio baltymas. Mike’as Adamsas
Visa tai rodo, kad nuo covid išgydančią priemonę arba bent jau apsaugą nuo covid plitimo / pernešimo, yra sukūrusi pati motina gamta ir jis lengvai pasiekiamas daugelyje žemynų. Mike’as Adamsas
„Atitinkamų medžių (pavyzdžiui, pušų) spygliai buvo šimtmečius naudojami kaip vitamino C ir kitų fitocheminių medžiagų šaltiniai. Amerikos indėnai juos naudojo kvėpavimo takų infekcijoms ir kitiems negalavimams gydyti. Nustatyta, kad pušų spygliuose yra daug kitų medžiagų, kurios mažina trombocitų agregaciją, todėl gali užkirsti kelią kraujo krešulių susidarymui, dėl kurio vystosi insultai, širdies priepuoliai ir plaučių embolija.
Dabar daugelis mano, kad pušų spygliai gali padėti apsisaugoti nuo covid smaigalio baltymo –vakcininio biologinio ginklo, ir nuo covid vakcinos išskiriamų dalelių – dar vieno biologinio ginklo, kuris skirtas visuotinei depopuliacijai pasiekti.“ Dr. Mike’as Adamsas
SURAMINAS – ANKSTYVOSIOS MEDICININĖS CHEMIJOS VAISIUS
1922 m. suraminą pradėjus naudoti afrikinei miegligei gydyti, tai buvo viena pirmųjų pagal medicininės chemijos programą sukurtų priešinfekcinių medžiagų. Nustačius 1904 m. Paulio Ehrlicho susintetinto dažo tripano mėlio antitripanosominį aktyvumą, „Bayer“ sukūrė visą seriją bespalvių ir stipresnių darinių. 1916 m. Oskaras Dresselis, Richardas Kothe ir Bernhardas Heymannas susintetino molekulę Nr. 205 – suraminą (1 pav.). Tuo metu miegligė (dar žinoma kaip žmogaus afrikinė tripanosomozė [ŽAT]) buvo itin svarbus mokslinių tyrimų objektas, o ne visų pamiršta liga, kaip yra dabar, todėl suramino sukūrimas sukėlė proveržį besivystančioje chemoterapijos srityje.
Toliau cituojamas straipsnio „100 suramino metų“ (angl. 100 Years of Suramin) skyrelis „(Per) daug taikinių“ (angl. (Too) Many Targets) leis suprasti, kodėl suraminą galima naudoti smaigalio baltymo (pasigaminančio, iRNR pernešus smaigalio baltymo replikacijos kitose ląstelėse instrukcijas) užkratui neutralizuoti:
Suraminas mažina daugelio fermentų, dalyvaujančių DNR ir RNR sintezėje ir modifikacijoje, aktyvumą: jis slopina DNR polimerazes, RNR polimerazes, atvirkštinę transkriptazę, telomerazę ir DNR susivijime / išsivijime dalyvaujančius fermentus, taip pat histonus ir chromatiną modifikuojančius fermentus, tokius kaip chromoboksų baltymai, metiltransferazės ir sirtuino histonų deacetilazės.
Medicinine kalba tai reiškia netinkamų RNR ir DNR replikacijų ir modifikacijų slopinimą.
Ši pastaba taip pat atskleidžia suramino gebėjimą slopinti mikrokrešulių susidarymą:
Suraminas taip pat pasižymėjo slopinamuoju poveikiu krešėjimo kaskados komponentams.
Dėl per didelio krešėjimo susidaro dideli ir maži kraujo krešuliai, ištinka insultai ir atsiranda neįprastai gausus menstruacinis kraujavimas.
Štai kodėl šiandien tiek daug žmonių miršta nuo kraujo krešulių po vakcininio serumo suleidimo ir kodėl kai kuriems žmonėms po kontakto su gavusiaisiais serumo injekciją atsiranda nepaaiškinamų kraujosruvų.
Kažkas perduodama iš vieno žmogaus kitam, greičiausiai per kvėpavimą ir papildomus procesus, kurie gali būti panašūs į tam tikras rezonansines vibracijas ar feromonų sklidimą.
Šis reiškinys ne atsitiktinis, jo simptomai buvo žinomi gerokai iš anksto, prieš pradedant masinį serumo injekcijų leidimą. Vakcinų tyrimai vyko dešimtmečius.
Kodėl nuspręsta visiškai naują iRNR metodą išbandyti, neatliekant tyrimų su gyvūnais, o veiksmingumo vertinimą pradėti tyrimuose su žmonėmis?
Akivaizdi apgaulė
Bet koks gamtinis vaistas, sukėlęs bent 0,01 % šių mirčių ir šalutinio poveikio reiškinių, būtų nedelsiant pašalintas iš rinkos. Tai, kad mūsų specialistai ir sprendimus priimantys asmenys ir toliau leidžia tęsti šią apgaulę, rodo, kad tai daroma tyčia.
Aukščiausioji medikų grandis kiša šį planą žmonėms, o patys išsisukinėja ir vartoja užkrato pernešimą stabdantį priešnuodį.
Nuo kada priimtina „vaistais“ numarinti tūkstančius žmonių ir dar šimtus tūkstančių suluošinti? Kodėl mums atrodo, kad tai normalu? Kodėl vis dar pasitikime žiniasklaida ir medicinos ekspertais, kurie sumąstė šią apgaulę? Kada bus gana?
Žmonėms prieinamas priešnuodis
Dabar žmonės turi priešnuodį, kuris lengvai prieinamas – tai pušų spyglių arbata. Iš kur mes žinome? Nes suraminas yra pušų spyglių aliejų darinys.
Neperdirbta augalinė žaliava (spygliai) yra pranašesnė už vienkomponentį ekstraktą (suraminą), nes spygliai turi visą fitonutrientų rinkinį, kuris suteikia daug papildomos naudos, kurios negautume iš ekstrakto.
Štai tiesioginis ryšys tarp suramino ir pušų spyglių arbatos:
Suraminas išgaunamas iš tripano mėlio
Tripano mėlis išgaunamas iš toluidino, tai yra bet kurios iš kelių izomerinių bazių, C14H16N2, gaunamų iš tolueno. Tripano mėlis taip vadinamas todėl, kad gali sunaikinti tripanosomas – miegligę sukeliančius parazitus. Tripano mėlio analogas suraminas farmacijoje naudojamas kaip vaistas nuo tripanosomozės. Tripano mėlis taip pat žinomas diamino mėlio ir Niagaros mėlio pavadinimais…
Tripano raudonį ir tripano mėlį pirmą kartą susintetino vokiečių mokslininkas Paulis Ehrlichas 1904 m.
Tripano mėlis išgaunamas iš tolueno, kuris savo ruožtu yra pušų eterinio aliejaus darinys.
Pirmą kartą šį junginį 1837 m. distiliuodamas pušų eterinį aliejų išskyrė lenkų chemikas Filipas Walteris, kuris jį pavadino rétinnaphte.
Pušų spyglių arbata teikia panašią, jei ne didesnę naudą, iš dalies dėl to, kad tai tiesioginis švelnus neperdirbtų spyglių ekstraktas, kuriame išlikę daug augalo savybių, kurias distiliacijos ar skaidymo į atskiras maistines medžiagas metu gali sunaikinti didelis karštis.
Praėjusį rudenį prisirinkau jaunų didžiosios pocūgės (Pseudotsuga menziesii) spyglių ir pastaruosius porą mėnesių jų įmaišydavau į savo rytinį arbatžolių mišinį. Tikriausiai mane vedė instinktas. Informaciją apie suraminą radau tik praėjusią savaitę.
Didžiosios pocūgės spyglių arbata, kurią gėriau, suteikia energijos ir pastiprina imuninę sistemą.
Pušų spygliuose, be daugybės kitų naudingų junginių, yra daug vitamino C ir A.
2011 m. Korėjoje atliktas tyrimas parodė, kad pušų spyglių arbatoje labiausiai atsiskleidžia naudingosios antioksidacinės pušų spyglių savybės.
Be to, tyrimas parodė, kad užpylus karštu vandeniu paruoštas pušų spyglių proantocianidinų ir katechinų ekstraktas turi daug daugiau antioksidantų nei ekstraktas, gautas naudojant cheminio ekstrahavimo procesus.
Yra žinomos ir kitos naudingos pušų spyglių arbatos ir arbatos iš kitų spygliuočių savybių:
- Malšina skausmą;
- Antibakterinis poveikis;
- Priešgrybelinis poveikis;
- Priešuždegiminis poveikis;
- Antimikrobinis poveikis;
- Antioksidantas;
- Antiseptikas;
- Priešvėžinis poveikis;
- Slopina kosulį;
- Priešvirusinis poveikis;
- Aromatinis poveikis;
- Stabdo kraujavimą;
- Mažina kraujo priplūdimą;
- Detoksikuoja;
- Dezinfekuoja;
- Varo šlapimą;
- Lengvina atsikosėjimą;
- Imunomoduliuojamasis poveikis;
- Gerina kraujotaką;
- Suteikia energijos;
- Veikia limfą;
- Atpalaiduoja;
- Mažina nervinį išsekimą ir nuovargį;
- Malšina raumenų skausmą;
- Atstato jėgas;
- Tonizuoja.
Viso pasaulio žolininkai nuo seno žino apie šios paprastos natūralios arbatos naudą. Pušų spyglių arbata pasaulio medicinoje naudojama jau tūkstančius metų.
Keletas įspėjamųjų pastabų:
Būkite atsargūs su stambialapiu podokarpu (Podocarpus macrophyllus), kuris nėra tikroji pušis ir gali būti toksiškas.
Geltonoj pušis (Pinus ponderosa) netinkama karvėms, daugiausia dėl to, kad pastebėta, jog veršingos karvės, suėdusios spyglių, netenka veršelių, tačiau nuo seno žinoma, kad šie spygliai gali būti naudingi žmonėms, kai reikia gydyti kvėpavimo takus, įpjovimus, žaizdas, nudegimus ir kt.
Didžioji dauguma spygliuočių jau tūkstančius metų sėkmingai naudojami medicinoje. Pažinkite medžius. Jie gali jums ir jūsų šeimai suteikti pilną vaistinėlę sveikatai naudingų medžiagų.
Gali būti, kad pušų, eglių, kedrų ir kėnių spyglių arbata – paprasčiausias būdas gauti daugybę naudingųjų visžalių medžių medžiagų kartu su natūralia, šiandien taip reikalinga apsauga nuo nepageidaujamų smaigalio baltymo replikacijų.
Jei norite, maišykite su kitomis žolelėmis, kad gautumėte daugiau naudos ar skoniui paįvairinti.
Dozavimas: 2 ar daugiau puodelių per dieną. Priklausomai nuo norimo stiprumo, į kavinuką ar arbatinuką dėkite 1–3 valgomuosius šaukštus spyglių vienam puodeliui. Spyglius užpilkite ne verdančiu vandens. Tai palaikomoji sveikatą stiprinanti dozė.
Ruošiant gydomąją arbatą, galima dėti daugiau spyglių. Jei per daug rūgštinamas jūsų organizmas (dėl vitamino C), dėkite mažiau spyglių, o savo meniu papildykite organizmą šarminančiais produktais ir tamsiai žaliomis lapinėmis daržovėmis ar jūros dumbliais.
Kad suvoktume situacijos, kurioje atsidūrėme, rimtumą ir suprastume, kodėl taip nutiko, turime atsigręžti į istoriją ir prisiminti laikus, kai buvo numatyta ir akivaizdžiai suplanuota tai, kas vyksta dabar.
Štai jums aiškus pavyzdys:
„Jacques Attali, kuris buvo François Mitterrand’o (buvusio Prancūzijos prezidento) patarėjas, 1981 m. rašė:
„Ateityje teks rasti būdą, kaip sumažinti gyventojų skaičių. Pradėsime nuo senų žmonių, nes sulaukę 60-65 metų, jie gyvena ilgiau, nei yra dirbę, ir tai visuomenei brangiai kainuoja.
Nusilpę ir nenaudingi, jie nieko neduoda visuomenei, jų tik daugėja. Ir galiausiai, nepamirškime kvailių.
Eutanazija nukreipta į šias grupes; eutanazija visais atvejais turėtų būti svarbi priemonė mūsų būsimoms visuomenėms.
Žinoma, negalėsime vykdyti mirties bausmių ar varyti į stovyklas. Jų atsikratysime, priversdami patikėti, kad tai daroma jų pačių labui.
Per didelis gyventojų skaičius, be to, didžiąja dalimi nereikalingas, yra per brangus ekonomiškai. Socialiniu požiūriu žmogui-mašinai taip pat daug geriau staiga sustoti, o ne palaipsniui nykti.
Mes negalėsime patikrinti milijardų žmonių intelekto. Kaip tai įsivaizduojate?
Ką nors sugalvosime arba sukelsime; pandemiją, nutaikytą į tam tikrus žmones, tikrą arba netikrą ekonominę krizę, virusą, kuris paveiks senus ar pagyvenusius žmones, nesvarbu, silpni ir bailiai pasiduos.
Kvailiai tuo patikės ir prašys, kad juos gydytų. Mes pasirūpinsime tokiu gydymu, kuris taps sprendimu.
Taigi idiotų atranka įvyks savaime: į skerdyklą jie eis patys.“ Šis fragmentas paimtas iš Jacques Attali knygos „Trumpa ateities istorija“, išleistos 2006 m. Prancūzijoje.“
Supraskite, kad esame pakankamai protingi, jog patys rastume sprendimus ir juos taikytume. Tie, kurie nori imtis aktyvių apsaugos priemonių, išsaugoti savo sveikatą ir tapti savarankiškesni, sėkmingai pakils iš šio permainų ir transformacijos laikotarpio.
Būtent mes sukursime būsimo pasaulio struktūrą, naujai orientuodamiesi į visuomenės gerovę. Aukščiau aprašyta ribota senoji mąstysena nebus toleruojama. Tokia mąstysena ir ją puoselėjantys žmonės išnyks kaip tamsa artėjant aušrai. Tiesa, daug kas pasitrauks kartu su naktimi, tačiau tie, kurie liks, švytės dar ryškiau. Padarykite tai, kas priklauso nuo jūsų. Pirmiausia pasirūpinkite savimi, o tada padėkite visiems, kurie panorės išklausyti ir jungtis prie atsinaujinimo.
Kai kurios paskutinės pastabos, kurias reikėtų turėti omenyje
Saikingai vartojami pušų spygliai ir pušų spyglių arbata yra supermaistas ir superantioksidantas. Šie visiems saugūs produktai ženkliai sustiprins jūsų imuninę sistemą, pakels nuotaiką ir padidins energiją.
Visiems būtina VENGTI geltonosios pušies, ypač nėščioms moterims, nes jos produktai sukelia abortą ir yra toksiški. Taip pat pasistenkite nepainioti kukmedžio ir pušies. Kukmedis atrodo panašiai kaip pušis ir auga tarp pušų, tačiau nepriklauso šiai medžių šeimai. Žinoma, kad kukmedis sukelia 5-8 % galvijų persileidimų. Visų kitų pušų produktai yra valgomi.
Būsimos mamos turi būti atsargios ir nevartoti per daug ar per stiprių pušų spyglių arbatos koncentratų, kad išvengtų pernelyg intensyvios detoksikacijos. Eglių spygliai jau tūkstančius metų vartojami Suomijoje kaip maisto papildas.
Į mus nutaikyti biologiniai ginklai, todėl jei tenka susidurti su vakcinuotais žmonėmis siūlau kasdien išgerti bent 2–4 puodelius pušų spyglių arbatos. Jūsų organizmas prašys šios maistingos arbatos ir pats pasakys, kiek jos vartoti. Jei pasireikš stipri detoksikacinė reakcija, sumažinkite suvartojimą.
Šaltinis:
https://www.narayanbeauty.com/blogs/news/dr-ariyana-love-pine-tea