Select Page

„Vakcinų sukeltos mirtys slepiamos, nutylimos ir melagingai registruojamos“ – dr. Hermanas Edelingas

„Vakcinų sukeltos mirtys slepiamos, nutylimos ir melagingai registruojamos“ – dr. Hermanas Edelingas

Rugpjūčio mėn. dr. Hermanas Edelingas parašė atvirą laišką prezidentui Cyrilui Ramaphosai ir sveikatos apsaugos ministrui, kuriame aptarė dėl Covid-19 pandemijos kilusias sveikatos ir ekonomikos krizes. Dr. Edelingas, medicinos teisės srityje besispecializuojantis neurochirurgas, yra ypač kompetentingas komentuoti su Covid-19 vakcinomis susijusius klausimus ir problemas, taip pat Pietų Afrikos Respublikos vyriausybės ir sveikatos apsaugos institucijų savivalę bei ribotumą kovojant su pandemija.

Remdamasis savo patirtimi medicinos teisės srityje, dr. Edelingas teigia: „Šios pasaulinės katastrofos akivaizdoje susiduriame su žmonėmis, kurie nuomones reiškia ir nurodymus duoda, remdamiesi jiems suteiktomis galiomis, o ne argumentais. O nesiremdami argumentais, jie nesiremia nei faktais, nei mokslu, nei logika. Štai kokia filosofinė krizė mus ištiko.“ Įdomaus ir labai informatyvaus interviu metu dr. Edelingas aptarė oficialaus Covid-19 naratyvo elementus, kalbėjome apie pasaulinį naratyvą, kurį, be kitų įstaigų, skleidžia Pasaulio sveikatos organizacija ir JAV Ligų kontrolės ir prevencijos centrai ir kurį, dr. Edelingo įsitikinimu, „PAR vyriausybė vergiškai atkartoja, regis, nekeldama jokių klausimų“.

Dr. Edelingas pateikė ypač svarbių įžvalgų apie esminius masinio skiepijimo pandemijos metu trūkumus ir apie mirtis imuniteto slopinimo laikotarpiu po skiepijimo, t. y. mirtis, kurios, pasak jo, medicininiu požiūriu yra vakcinų sukeltos mirtys ir turi būti registruojamos kaip tokios. Pagrindinis atviro laiško tikslas yra kreiptis į prezidentą, prašant „PAR gyventojams – piliečiams, gydytojams, mokslininkams, visiems – sakyti tiesą ir leisti žmonėms ją aptarti bei diskutuoti“, taip pat „nustoti tildyti žmones, kurie bando sakyti tiesą, bet yra tildomi ar cenzūruojami“.

Praėjus mažiau nei 24 valandoms po tiesioginės transliacijos per „YouTube“, interviu buvo pašalintas dėl „medicininės dezinformacijos“, o „BizNews“ uždrausta savaitę kelti bet kokį turinį į „YouTube“. Interviu vaizdo įrašą galite peržiūrėti Vimeo. Kad nereikėtų ieškoti, po straipsniu pateikiame interviu metu aptartus dokumentus. – Nadya Swart.

Dr. Hermanas Edelingas apie save:

10 metų buvau bendrosios praktikos gydytojas, vėliau dirbau neurochirurgu. Nuo 2008 m. dirbu medicinos teisės srityje kaip neurochirurgijos ekspertas, taip pat jau kurį laiką medijuoju medicinos teisės srities ginčus.

Apie principus, kurių atsisakyta Covid-19 pandemijos metu:

Susidūrus su Covid-19 pandemija, visame pasaulyje atsisakyta amžių išbandymą atlaikiusių principų. Tai įrodymais pagrįstos medicinos principai, taip pat su teisme teikiamais ekspertų parodymais susiję principai, kuriuos ilgus metus stebėjau taikant ir kuriais pasitikėjau, reikalaujantys, kad ekspertai savo argumentus pateiktų lengvai suprantama kalba, kuri būtų aiški ne tik specialistams.

Tuo remdamiesi, teismai nusprendžia, kuriuos ekspertų parodymus priimti, o kurių ne. Šios pasaulinės katastrofos akivaizdoje žmonės nuomones reiškia ir nurodymus duoda, remdamiesi jiems suteiktomis galiomis, o ne argumentais. O nesiremdami argumentais, jie nesiremia nei faktais, nei mokslu, nei logika. Štai kokia filosofinė krizė mus ištiko.

Apie atviro laiško, kurį rugpjūčio mėn. parašė prezidentui Ramaphosai, turinį:

Laišką galima rasti internete, manau tikrai turite nuorodą. Taigi jis atviras ir prieinamas visiems. Laiško pradžioje trumpai apžvelgiau jo atsiradimo aplinkybes ir kontekstą. Tada nurodžiau keletą oficialaus naratyvo, t. y. naratyvo, kurį visame pasaulyje skleidžia PSO, JAV Ligų kontrolės ir prevencijos centrai, viso pasaulio vyriausybės ir kurį PAR vyriausybė vergiškai atkartoja, regis, nekeldama jokių klausimų, elementų.

Šį naratyvą dabar transliuoja PAR vyriausybė, taip pat sveikatos apsaugos institucijos, tokios kaip Sveikatos apsaugos departamentas, sveikatos apsaugos ministras, PAR Sveikatos produktų reguliavimo institucija (SAPHRA), PAR Gydytojų asociacija ir kt. Savo laiške prezidentui išvardijau aštuonis šio naratyvo elementus, kurių kiekvienas žalingas, nes yra melagingas, klaidinantis arba neracionalus.

Toliau laiške paaiškinau, kodėl teigiu, kad kiekvienas iš tų aštuonių naratyvo elementų yra melagingas, klaidinantis arba neracionalus.

Tai paaiškinęs, pateikiau tris dvigubų standartų, kuriuos taiko PAR sveikatos apsaugos institucijos ir vyriausybė, pavyzdžius. Tai akivaizdūs dvigubi standartai, kurių neturėtų taikyti jokia atsakinga institucija. Standartai turėtų būti vienodi ir lygūs visiems. Atsižvelgdamas į tai, paprašiau prezidento imtis tam tikrų veiksmų. Tai išdėstyta antroje laiško dalyje, kurioje prašau septynių dalykų.

Kiekvienas iš tų septynių dalykų yra vienaip ar kitaip susijęs su svarbios faktinės informacijos teikimu, tos svarbios ir faktinės informacijos sklaida ir dalijimusi ja, kad būtų sustabdytas melas ir sakoma tiesa, taip pat, kad būtų nustota tildyti žmones, kurie bando sakyti tiesą, bet yra tildomi ar cenzūruojami.

Pagrindinis šio laiško tikslas yra kreiptis į prezidentą, prašant PAR gyventojams – piliečiams, gydytojams, mokslininkams, visiems – sakyti tiesą ir leisti žmonėms ją aptarti bei diskutuoti.

Tai padarius, PAR piliečiai, gydytojai ir mokslininkai galės, remdamiesi moksliniais metodais ir įstatymais, vadovaudamiesi racionalumu ir mūsų Konstitucija, atrasti tinkamiausią ir geriausią iškilusių krizių sprendimo būdą. Taigi aš paprasčiausiai prašau informacijos.

Apie masinio skiepijimo ir Covid-19 šuolių ryšį:

Laiške sveikatos apsaugos ministrui išdėsčiau naują mums pateiktą informaciją, kuri, mano manymu, nepaprastai svarbi ir kurią, manau, turi žinoti visi PAR gyventojai. Tai medicinos specialisto, remiantis viešai internete prieinama informacija iš „World Online“, parengta analizė.

Tie du dokumentai vienareikšmiškai parodo, kad 91 pasaulio šalyje, kiekvienoje iš jų, skiepijimo kampanijos išaugino Covid-19 atvejų ir mirčių nuo Covid-19 šuolius. Šiuose dokumentuose pateiktos diagramos, gautos iš kiekvienos šalies. Nors diagramų pobūdis šiek tiek skiriasi, kiekvienoje iš jų pamatysite, kad prasidėjus skiepijimo kampanijoms, padaugėjo Covid-19 atvejų ir padaugėjo mirčių. Atsižvelgiant į tai, toliau teigti, kad vakcinos veiksmingos, yra akivaizdi netiesa.

Apie masinį skiepijimą pandemijos metu:

Yra du svarbūs su skiepais susiję dalykai, kuriuos žino arba turėtų žinoti visi vakcinologai, ypač kalbant apie skiepus nuo koronavirusų ir visus ankstesnius bandymus sukurti gyvūnams ir žmonėms skirtas vakcinas nuo koronavirusų. Yra du svarbūs imunologiniai principai.

Pagal vieną iš jų, suleidus vakciną, maždaug 10 dienų ar dviejų savaičių laikotarpiu pasireiškia imuniteto slopinimo reiškinys. Taigi, jei šiandien pasiskiepysite, kitas 10 dienų ar dvi savaites jūsų imuninė sistema bus nuslopinta, o tai reiškia, kad būsite imlesni Covid. Beje, ne tik Covid, o ir kitoms ligoms.

Taigi leisti žmonėms skiepytis pandemijos metu, esant didelei sąlyčio su virusu tikimybei, yra beprotiška. Visada buvo žinoma, kad skiepijant nuo bet kokios ligos, reikia skiepyti prieš sąlytį su virusu, o ne sąlyčio metu. Bet šios pasaulinės pandemijos metu visos skiepijimo kampanijos vykdomos to nepaisant.

Rezultatus buvo galima nuspėti, remiantis pagrindiniais principais, ir šie tyrimai, apie kuriuos kalbu, tai rodo. Visame pasaulyje pasiskiepiję žmonės išgyvena imuniteto slopinimo laikotarpį. Taigi dviejų–trijų savaičių laikotarpiu daugiau žmonių miršta ir daugiau žmonių užsikrečia virusu.

Apie mirtis imuniteto slopinimo laikotarpiu po skiepijimo:

Žinau, kad JAV Ligų kontrolės ir prevencijos centrai ėmėsi apgaulingos politikos visų, kurie mirė per dvi savaites po vakcinos suleidimo, mirtis registruoti ne kaip susijusias su vakcina, o kaip susijusias su Covid. Nesu matęs ar girdėjęs šios politikos pagrindimo. Kad ir koks jis būtų, jis neteisingas. Nes jei jums suleidžiama medžiaga, kuri slopina jūsų imunitetą, ir imuniteto slopinimo laikotarpiu užsikrečiate liga, nuo kurios mirštate, tai reiškia, kad mirtį lėmė vakcina ir todėl turėtų būti registruojama vakcinos sukelta mirtis.

Kitas scenarijus – galbūt jūs jau esate užsikrėtę Covid, galbūt jūsų imuninė sistema kovoja su Covid. Jūs kovojate su infekcija, jums nepasireiškia jokių simptomų, bet gaunate vakciną, jūsų imuninė sistema nuslopinama ir Covid virusas, kuris jau buvo jūsų organizme, dabar gali daugintis, sukelti ligą ir jus numarinti. Visais šiais atvejais, medicininiu požiūriu, tai būtų vakcinos sukelta mirtis.

Tačiau vakcinų sukeltos mirtys yra melagingai slepiamos, nutylimos ir registruojamos kaip susijusios su Covid ar kitais dalykais.

Apie tai, kaip klaidinama PAR visuomenė:

Aš nežinau, kas tiksliai vyksta PAR, nes PAR Sveikatos apsaugos departamentas ir PAR Sveikatos produktų reguliavimo institucija slepia informaciją. Žiniasklaidai, medikams ir visuomenei neteikiama svarbi informacija, kuri turėtų būti teikiama. Būtent dėl šios priežasties laiške prezidentui prašau pateikti mums reikalingą informaciją.

Dabar ši informacija nutylima. Aš nežinau, kokią informaciją jie turi, ką su ja daro ir kaip nustato diagnozes. Galiu pasakyti, kad PAR veikia savanoriška pranešimų teikimo sistema, tačiau neatrodo, kad SAHPRA ir Sveikatos apsaugos departamentas užsiimtų sekimu ir stebėjimu, kiek žmonių suserga po vakcinos suleidimo, kiek žmonių patenka į ligonines ir kiek miršta, kas turėtų būti daroma eksperimentinio vakcinų naudojimo laikotarpiu, t. y. jie turėtų sekti ir skelbti šiuos skaičius, bet to nedaro. Nežinau, gal jie juos seka ir laiko paslaptyje. Todėl mes paprašėme prezidento pasakyti mums šiuos dalykus.

Žmonės gali savanoriškai pranešti apie šalutinį poveikį, nepageidaujamus reiškinius ar mirtis. Neseniai SAHPRA paskelbė gavusi pranešimus apie 53 po skiepo mirusius žmones. Jie ištyrė visas penkiasdešimt tris mirtis ir padarė nuostabią išvadą, kad nė viena iš penkiasdešimt trijų mirčių neįvyko dėl vakcinos.

Perskaičiau jų argumentus, kodėl mirtys įvyko ne dėl vakcinos – tai buvo akivaizdžiai moksliškai neracionalūs, klaidinantys ir melagingi paaiškinimai. Taigi galiu pasakyti, nes tuo įsitikinau, kad SAHPRA klaidina visuomenę dėl to, ką žino apie su vakcinomis susijusias mirtis.

Apie PGR tyrimus ir jų įtaką klaidingiems duomenims apie Covid-19:

Mums kiekvieną dieną praneša, kiek šalyje nustatyta naujų Covid atvejų, kiek žmonių buvo hospitalizuota ir kiek žmonių mirė nuo Covid. Mes žinome, kad šie skaičiai pagrįsti duomenimis apie tuos, kam nustatytas teigiamas PGR tyrimo rezultatas. Taip pat puikiai žinome, kad PGR tyrimo rezultatai gali būti klaidingai teigiami. Taigi, jei 10 000 žmonių tyrimo rezultatai teigiami, mes žinome, kad tikrasis atvejų skaičius yra mažesnis nei 10 000. Tačiau nežinome, kiek mažesnis, nes nežinome klaidingai teigiamų rezultatų nustatymo dažnio. Ir tai yra vienas iš dalykų, kuriuos mums turėtų pasakyti sveikatos apsaugos institucijos.

Bet jei jie žino, kad naudoja tyrimą, kurio rezultatai gali būti klaidingai teigiami, neteisinga sakyti, kad tai naujų atvejų skaičius, nes tai netiesa. Ir kai jie praneša mirčių nuo Covid skaičių, tai irgi yra netiesa. Tai nėra mirčių nuo Covid skaičius.

Iš tiesų mirties priežasties nustatymas yra sudėtingas medicininis procesas, nes visų pirma tai klinikinė medicininė procedūra, kurios metu pacientą gydę gydytojai vertina jo ligos istoriją, klinikinius duomenis, tyrimų rezultatus ir, remdamiesi klinikiniais duomenimis, nustato labiausiai tikėtiną mirties priežastį.

Tais atvejais, kai ji nevisai aiški, reikia atlikti pomirtinį tyrimą, kraujo ir skysčių tyrimus, mikroskopinius tyrimus ir, remiantis medicininiais moksliniais pagrindais, nustatyti mirties priežastį. Mes žinome, kad Pietų Afrikos Respublikoje skrodimai neatliekami. Atrodo, kad teigiamo PGR tyrimo rezultato atveju, nepriklausomai nuo mirties priežasties, visada registruojama Covid sukelta mirtis.

Apie tai, kodėl jo atvirame laiške žodžiai „vakcina“ ir „paskiepyti“ rašomi su kabutėmis:

Todėl, kad tai, kas dabar naudojama, neturėtų būti vadinama vakcina. Vakcinos žmoniją lydi nuo seno. Į vakcinų, leidžiamų ar geriamų, sudėtį įeina negyvi arba silpni (kitaip tariant susilpninti) mikroorganizmai arba patogenai. Įskiepijus vakciną, žmogaus organizme susiformuoja imuninis atsakas. Taip veikiančios vakcinos yra patvirtintos, jos naudojamos jau dešimtmečius, mes jas gerai suprantame ir pažįstame.

O naujos vadinamosios „vakcinos“ yra visiškai kitas dalykas. Tai mokslo naujovė. Laboratorijoje sukurtos informacinės RNR sekos sudėliojamos taip, kad, suleidus, jos pasiektų jūsų organizmo ląsteles, į jas prasiskverbtų ir nurodytų gaminti koronaviruso spyglio baltymą.

Taigi suleidžiamas ne patogenas, o genetinę informaciją pernešanti medžiaga, kuri nurodo ląstelėms gaminti spyglio baltymą. Ląstelėms ėmus gaminti spyglio baltymą, jis per kraują pasklinda organizme. Tai visiškai nepanašu į standartinių vakcinų veikimo būdą.

Apie iRNR vakcinų keliamą pavojų:

Pirmiausia pakalbėkime tik teoriškai. Jei skiepijatės nuo gripo, jums į ranką suleidžia negyvų arba silpnų gripo virusų. Jie patenka į organizmą. Kraujui cirkuliuojant, jūsų imuninė sistema atpažįsta suleistus virusus, susidaro antikūnai, išsivysto B ir T ląstelės. Antikūnai su B ir T ląstelėmis išlieka ir jums susidaro imunitetas. Jei užsikrečiate gripu, virusas patenka į nosį ir yra sulaikomas nosies gleivinėje. Jūsų imuninė sistema su virusu susiremia nosies gleivinėje, nes įvairūs mechanizmai laiko virusą sulaikytą, kol išsivysto antikūnai ir B bei T ląstelės.

Anksčiau niekada neturėjome tokios situacijos, kad mūsų imuninė sistema susidurtų su staiga kraujyje kurioje nors organizmo dalyje arba visame organizme atsiradusiu spyglio baltymu. Teoriškai, kadangi procedūra visiškai kitokia, nei skiepijant įprastinėmis vakcinomis, ji turėtų būti tinkamai išbandyta prieš skelbiant apie jos veiksmingumą arba saugumą. Kitas dalykas, kurio nežinome – vėlgi lyginant su gripo vakcina – kiek negyvos medžiagos ar susilpninto viruso patenka į jūsų organizmą.

Kalbant apie šias informacinės RNR dalis, kurios jums nurodo patiems pasigaminti spyglio baltymą, aš nežinau, kiek to spyglio baltymo pagaminama. Gal kas ir žino, bet to niekur nėra pasakyta. Ar visiems pasigamina vienodai baltymo? Gal vieniems žmonėms pasigamina vienoks spyglio baltymo kiekis, o kitiems kitoks, priklausomai nuo to, kaip reaguoja jų ląstelės? Taip pat nežinome, kaip ilgai vyksta baltymo gamyba, ar jis gaminamas tik vieną kartą, t. y. tik vieną kartą pagaminamas tam tikras baltymo kiekis ir tuo viskas baigiasi? Ar tai tęsiasi valandą, dieną, dešimt dienų ar du mėnesius?

Taigi gaminamo spyglio baltymo kiekio neįmanoma kontroliuoti, jis nežinomas. Taip pat nežinoma, per kiek laiko susidaro baltymas ir kurioje organizmo vietoje jis gaminamas. Vadinasi, lyginant su kontroliuojamu skiepijimu įprastinėmis vakcinomis, susiduriame su visiškai kitokiais kintamaisiais, todėl, mano manymu, neapdairu skiepyti žmones, kol tyrimuose su gyvūnais nebus tinkamai įrodyta, kad žinome, ką darome, ir kad tai veiksminga ir saugu.

Taigi toks skiepijimas man keltų abejonių jau vien dėl šių teorinių priežasčių. Žinoma kartu jausčiau jaudulį, nes jei viskas veiktų taip, kaip sumanyta, tai būtų nuostabus, žmonijai naudingas mokslinis proveržis daugelyje sričių, įskaitant infekcijų, pavyzdžiui, vėžio ar kitų ligų, gydymą – labai įdomus mokslinis proveržis, kurio poveikis kol kas nežinomas.

Paprastai vakcinos ir nauji vaistai ar panašūs dalykai prieš atliekant tyrimus su žmonėmis išbandomi su gyvūnais. Kalbant apie visus ankstesnius bandymus sukurti gyvūnams skirtas iRNR vakcinas nuo koronaviruso, ne SARS-CoV-2, mūsų žiniomis, visi ankstesni bandymai buvo nesėkmingi.

Taigi bandymai su gyvūnais niekada nebuvo sėkmingi. Taip pat ir šiuo – Covid-19, SARS-CoV-2 – atveju bandymai su gyvūnais buvo nesėkmingi. Virusologų ir imunologų aiškinimu nesėkmę lėmė imuniteto slopinimas ir kitas reiškinys, vadinamas „nuo antikūnų priklausomu infekcijos sustiprinimu“.

Straipsnis paskelbtas:

About The Author